TRADISS - Technika Komputerowa
telefony: (+48) 32 757 25 71, (+48) 607 062 023, faks: (+48) 32 757 28 32, ul. Oswobodzenia 1, 40-403 Katowice
enova365
sage
telefony: (+48) 32 757 25 71, (+48) 607 062 023
ul. Oswobodzenia 1, 40-403 Katowice
O firmie Kontakt Bezpłatne prezentacje Konsultacje zdalne Mapa strony Praca

Oferty pracy

Oferty ważne od 28 lipca 2016

Tradiss zajmuje się kompleksowymi rozwiązaniami informatycznymi w obszarach zarządzania firmą.

Zapraszamy do naszego zespołu absolwentów i studentów wyższych uczelni o kierunku informatycznym i ekonomicznym. Jeżeli twoją pasją jest informatyka lub ekonomia, marzeniem praca w branży IT, a nie masz kierunkowego wykształcenia lub dostatecznej wiedzy - również zapraszamy. Szukamy osób kreatywnych i dynamicznych, otwartych na innowacje, chętnych do zwiększania poziomu swoich kompetencji - oferujemy udział w specjalistycznych i certyfikowanych szkoleniach oraz kursach.

W naszej firmie dostaniesz szansę na karierę zawodową zgodną z twoimi zainteresowaniami. Oferujemy stałą pracę lub zapraszamy do odbycia praktyki lub stażu.

Konsultant ds. wdrożeń informatycznych systemów zarządzania firmą

Zadania:

  • wdrażanie informatycznych systemów do zarządzania firmą
  • prowadzenie szkoleń dla użytkowników systemów
  • opracowywanie i prowadzenie dokumentacji wdrożeniowej
  • wsparcie w zakresie użytkowania systemów
  • doradztwo w zakresie innowacyjnych technologii informatycznych

Wymagana ogólna znajomość technologii informatycznych.

Mile widziane:

  • znajomość zagadnień finansowo-księgowo-płacowych
  • doświadczenie we wdrażaniu systemów do zarządzania firmą
  • znajomość produktów Sage Symfonia i enova365
  • znajomość bazy danych MS SQL
  • posiadanie prawa jazdy kategorii B

Programista C /.NET

Wymagana znajomość:

  • Visual Basic oraz technologii .NET (C#, ASP.NET, WindowsForms),
  • bazy danych MS SQL,
  • HTML/XML/XSL,

  • Znajomość zagadnień finansowo-księgowo-płacowych.
  • posiadanie prawa jazdy kategorii B.

CV razem z listem motywacyjnym prosimy przesłać na adres: .
Wybrane osoby zaprosimy na rozmowy kwalifikacyjne.

Programy DEMO
wersje demonstracyjne
enova365 - zmiany w przepisach kadrowych i podatkowych w 2016 rokuenova365 - Jednolity Plik Kontrolnyenova365Kolektory danych - mobilny terminal magazynowycztery twarze enova365Wysyłaj i odbieraj e-dokumenty przez serwis miedzyfirmami.pl

© 2000-2017 Tradiss       Informacje o witrynie       Archiwum       Projekt UE       Mapa strony       www.sage.com.pl       www.enova.pl       www.saldeosmart.pl       realizacja InfraNet.pl