TRADISS - Technika Komputerowa
telefony: (+48) 32 757 25 71, (+48) 607 062 023, faks: (+48) 32 757 28 32, ul. Oswobodzenia 1, 40-403 Katowice
enova365
sage
telefony: (+48) 32 757 25 71, (+48) 607 062 023
ul. Oswobodzenia 1, 40-403 Katowice
O firmie Kontakt Bezpłatne prezentacje Konsultacje zdalne Mapa strony Praca

Informatyczny system do obsługi apteki

"SuperApteka 2000" to komputerowy system informatyczny przeznaczony do wspomagania pracy apteki. Może być również wykorzystany do obsługi sklepów zielarskich i innych placówek prowadzących sprzedaż farmaceutyków lub parafarmaceutyków, w tym sklepów medycznych. W skład pakietu oprogramowania wchodzą współpracujące ze sobą moduły: do obsługi stanowisk ekspedycyjnych, biurowych, magazynowych, laboratoryjnych oraz administracyjnych.

Liczne raporty i zestawienia umożliwiają kontrolę nad całością funkcjonowania apteki, racjonalnie zarządzać magazynem, wspomagając generowanie zamówień na podstawie prognozy lub historii sprzedaży.

System generuje zestawienia refundacyjne w formie elektronicznej dla NFZ, w tym także zestawienia za środki pomocnicze i rachunki dla innych potencjalnych refundatorów, takich jak np. opieka społeczna.

System "SuperApteka 2000" korzysta z ogólnopolskiej farmaceutycznej bazy danych "BAZYL" zawierającej wszystkie dostępne na rynku preparaty lecznicze z aktualnymi informacjami na ich temat, takimi jak ceny urzędowe, limity, kody EAN, formy odpłatności, uprawnienia do zniżek itp.

Współpracuje z większością dostępnych na rynku drukarek fiskalnych dedykowanych pracy w aptece.

System umożliwia, w formie dokumentu elektronicznego, eksport dokumentów zakupu i sprzedaży oraz zbiór dostawców do zewnętrznego programu księgowego.

System umożliwia zaimplementowanie systemu lojalnościowego dla sieci aptek, uczestniczących w danej organizacji czy przedsięwzięciu marketingowym.

System "SuperApteka 2000" to ponad trzydzieści odrębnych programów pogrupowanych w kilka bloków tematycznych. Możliwość rozszerzenia zestawu podstawowego o dalsze programy (dodatkowe moduły) zwiększa funkcjonalność całego rozwiązania informatycznego. Rozwiązania, bez którego nie może się obejść nowocześnie prowadzona apteka.

Programy DEMO
wersje demonstracyjne
enova365 - zmiany w przepisach kadrowych i podatkowych w 2016 rokuenova365 - Jednolity Plik Kontrolnyenova365Kolektory danych - mobilny terminal magazynowycztery twarze enova365Wysyłaj i odbieraj e-dokumenty przez serwis miedzyfirmami.pl
 
© 2000-2018 Tradiss       Informacje o witrynie       Archiwum       Projekt UE       Mapa strony       www.sage.com.pl       www.enova.pl       www.saldeosmart.pl       realizacja InfraNet.pl