TRADISS - Technika Komputerowa
telefony: (+48) 32 757 25 71, (+48) 607 062 023, faks: (+48) 32 757 28 32, ul. Oswobodzenia 1, 40-403 Katowice
enova365
sage
telefony: (+48) 32 757 25 71, (+48) 607 062 023
ul. Oswobodzenia 1, 40-403 Katowice
O firmie Kontakt Bezpłatne prezentacje Konsultacje zdalne Mapa strony Praca

ACT! System klasy CRM

CRM czyli zarządzanie relacjami z klientami (Customer Relationship Management) to zestaw narzędzi i procedur istotnych w zarządzaniu kontaktami z klientami.

CRM należy traktować nie tylko jako narzędzie informatyczne, ale jako część strategii i filozofii działania przedsiębiorstwa, gdzie poprawa kontaktu z klientem, oraz jego zadowolenie jest wartością nadrzędną, a to z kolei umożliwia lepszą realizację wyznaczonego celu biznesowego. Istotą rozwiązań klasy CRM jest zapewnienie jednolitego systemu procedur we wszystkich procesach biznesowych - od początku procesu sprzedaży poprzez serwis, aż po sporządzenie statystyk wykorzystywanych przy tworzeniu portfela usług i produktów. Tak więc CRM systematyzuje wiedzę o relacjach z klientami oraz ułatwia planowanie kolejnych działań biznesowych.

ACT! jest liderem rynku rozwiązań CRM na świecie. Obecny na globalnym rynku od przeszło dwudziestu lat zdobył uznanie szerokiego grona klientów i wygrywa w rankingach prestiżowych magazynów. Korzysta z niego 2,8 mln użytkowników w 25 krajach. Jest cenionym i sprawdzonym rozwiązaniem dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw, ułatwiając im rozwijanie korzystnych, długofalowych relacji biznesowych.

Wszechstronność, różnorodność branż, w których ACT! doskonale się sprawdza, wynika z jego modułowej budowy i możliwości zaawansowanego dostosowania do specyfiki organizacji pracy oraz typu przetwarzanych danych, jak i indywidualnych wymogów użytkowników. Już instalacja jednostanowiskowej wersji programu dostarcza dziesięć predefiniowanych profili dla najpopularniejszych zastosowań biznesowych. Informacje gromadzone i przetwarzane przez system mogą być współdzielone przez inne popularne aplikacje biurowe, takie jak MS Office czy IBM Lotus, jak również udostępniane zdalnie i mobilnie dzięki współpracy z platformami Citrix, BlackBerry, Palm OS, czy Windows Mobile. Tak więc łatwo integrując się z popularnym oprogramowaniem biurowym umożliwia zarazem rozszerzanie funkcjonalności wraz ze wzrostem firmy.

ACT! umożliwia budowę trwałych relacji biznesowych z aktualnymi i potencjalnymi klientami, również dzięki integracji z innymi produktami firmy Sage, takimi jak oprogramowanie Symfonia i rozwiązanie klasy ERP - Systemem Forte.

Ogromną zaletą systemu ACT! jest także wsparcie dla pracy grupowej. W systemie możliwe jest tworzenie harmonogramów grupowych, zarządzanie działaniami całego zespołu. Szefowie działów otrzymują narzędzia do kontroli efektywności poszczególnych członków zespołów i poziomu realizacji przydzielonych zadań oraz ustalania zróżnicowanych poziomów praw dostępu do danych i ich edytowania przez użytkowników.

Oprócz wersji do pracy grupowej oraz integracji z programem SYMFONIA nawet jednostanowiskową, samodzielna wersja programu ma możliwość współpracy z aplikacjami biurowymi i systemami klasy ERP innych producentów. Dla każdej firmy informacje o klientach i zawieranych transakcjach są bezcenne. W systemach CRM bezpieczeństwo danych jest więc niezmiernie istotnym zagadnieniem. ACT! oferuje automatyczną synchronizację, zapisywanie i konserwację bazy danych, pięć poziomów zabezpieczeń danych, delegowanie uprawnień użytkowników oraz ustalanie własnych poziomów zabezpieczeń, zgodnych z przyjętą w firmie polityką bezpieczeństwa informacji.

ACT! - Zarządzaj łatwiej

 • Budujesz kapitał przedsiębiorstwa, efektywniej zarządzając relacjami z klientem
 • Elastyczniej reagujesz na zmiany sytuacji rynkowej w oparciu o bieżący monitoring sprzedaży
 • Podejmujesz racjonalne decyzje, korzystając z dostępnych raportów i zestawień analitycznych
 • Nie tracisz czasu na poszukiwanie informacji

ACT! - Sprzedawaj więcej

 • Łatwo kontrolujesz proces sprzedaży na wszystkich etapach
 • Precyzyjniej oceniasz szanse sprzedaży i koncentrujesz się na celach
 • Zwiększasz wydajność zespołu sprzedaży, realizując w krótszym czasie więcej transakcji

ACT! - Osiągaj lepsze wyniki

 • Zwiększasz zyski, precyzyjniej zarządzając relacjami z klientem
 • Zyskujesz wizerunek wiarygodnej firmy, wywiązując się terminowo ze zobowiązań
 • Podnosisz poziom zadowolenia klienta przy jednoczesnym zmniejszeniu kosztów obsługi
 • Efektywniej organizujesz czas pracowników

Programy DEMO
wersje demonstracyjne
enova365 - zmiany w przepisach kadrowych i podatkowych w 2016 rokuenova365Kolektory danych - mobilny terminal magazynowycztery twarze enova365Wysyłaj i odbieraj e-dokumenty przez serwis miedzyfirmami.pl
 
© 2000-2020 Tradiss       Informacje o witrynie       Archiwum       Projekt UE       Mapa strony       www.sage.com.pl       www.enova.pl       www.saldeosmart.pl       realizacja InfraNet.pl