TRADISS - Technika Komputerowa
telefony: (+48) 32 757 25 71, (+48) 607 062 023, faks: (+48) 32 757 28 32, ul. Oswobodzenia 1, 40-403 Katowice
enova365
sage
telefony: (+48) 32 757 25 71, (+48) 607 062 023
ul. Oswobodzenia 1, 40-403 Katowice
O firmie Kontakt Bezpłatne prezentacje Konsultacje zdalne Mapa strony Praca

INFOR LEX - Kompleksowy system informacji

INFOR LEX to jedyna na rynku seria publikacji elektronicznych dla księgowych, kadrowych, finansistów, zarządów oraz administracji publicznej, prezentujących system aktów prawnych, orzecznictwa oraz interpretacji urzędowych uzupełniony o zbiór porad, komentarzy i artykułów pochodzących z wiodących czasopism fachowych INFOR PL.

Serwisy INFOR LEX prezentują konkretne porady, wskazówki i omówienia problemów prawnych zebrane z fachowych czasopism takich jak: MONITOR księgowego, BIULETYN VAT, BIULETYN RACHUNKOWOŚCI, Gazeta Samorządu i Administracji, Rachunkowość Budżetowa, Poradnik Rachunkowości Budżetowej, Serwis Prawno Pracowniczy, Gazeta Prawna i wiele innych. Prosty język i przejrzysta forma opracowań gwarantują zrozumienie omawianych zagadnień.

Serwisy omawiają aktualnie obowiązujące przepisy oraz konsekwencje nadchodzących zmian. W ten sposób pomagają nie tylko rozwiązać bieżące problemy, ale również zawczasu przygotować się na wejście w życie nowych regulacji.

Integralną część serwisów stanowi w nowoczesna wyszukiwarka, która umożliwia nawet przeszukiwanie plików PDF, dokumentów Word czy arkuszy Excel. Wyszukiwarka wyposażona jest w słownik, który uwzględnia różne formy gramatyczne itp., a także podpowiada prawidłową formę wprowadzonego zapytania. Wyniki wyszukiwania, w zależności od preferencji, mogą być prezentowane wg trafności wyszukiwania lub daty publikacji.

Dlaczego warto wybrać system INFOR LEX?

Materiały z czasopism - największy zbiór publikacji prasowych dla firm i urzędów
Wyjątkowa zawartość - największa komercyjna baza interpretacji podatkowych i orzeczeń
Najszybsza aktualizacja - nowe materiały nawet kilka razy dziennie
Mobilność - umożliwia korzystanie w dowolnym miejscu
Unikatowe funkcjonalności - wygodne wyszukiwanie, porównywanie, zapisywanie

Chociaż trzon serwisów stanowią materiały pochodzące z czasopism fachowych, do dyspozycji dajemy jeden z większych w kraju zbiorów aktów prawnych, projektów ustaw i orzecznictwa (polskiego oraz Unii Europejskiej), największą bazę komercyjną interpretacji urzędowych, a także ujednolicone standardy rachunkowości. Serwisy omawiają aktualnie obowiązujące przepisy oraz konsekwencje nadchodzących zmian. W ten sposób pomagamy nie tylko rozwiązać bieżące problemy, ale również zawczasu przygotować się na wejście w życie nowych regulacji. Łatwość odnajdowania informacji gwarantują logiczne i czytelne katalogi wiedzy oraz precyzyjna i nowoczesna wyszukiwarka. Umożliwia ona nawet przeszukiwanie plików PDF, dokumentów Word czy arkuszy Excel. Wyszukiwarka wyposażona jest w słownik, który uwzględnia różne formy gramatyczne itp., a także podpowiada prawidłową formę wprowadzonego zapytania. Wyniki wyszukiwania, w zależności od preferencji, mogą być prezentowane wg trafności wyszukiwania lub daty publikacji.

W ramach oferty INFOR LEX znaleźć możemy publikacje adresowane do obszaru biznesowego (linia niebieska) i administracji publicznej (linia czerwona, zawierająca również szereg pakietów dedykowanych, m. in. dla bibliotek, szkół itp.). Publikacją, która łączy w sobie elementy obu linii jest INFOR LEX Ekspert, oznaczony prestiżową czernią.

BIZNES PREMIUM
Wyjątkowo obszerny serwis dla zarządów , służb finansowych i działów kadr w dużych przedsiębiorstwach, a także dla biur rachunkowych, firm audytorskich. W podstawowym pakiecie znajdują się aż trzy stanowiska oraz możliwość zadawania pytań naszym specjalistom.

ADMINISTRACJA PREMIUM
Serwis przeznaczony dla kadry zarządzającej, specjalistów oraz osób stosujących na co dzień przepisy w jednostkach sektora finansów publicznych. W podstawowym pakiecie znajdują się aż trzy stanowiska oraz możliwość zadawania pytań naszym specjalistom.

EKSPERT
Najobszerniejsza publikacja z rodziny INFOR LEX. Zawiera największy system aktów prawnych, orzecznictwa i interpretacji oraz porady i komentarze ze wszystkich czasopism wydawanych przez Grupę INFOR PL. Publikacja jest w stanie zaspokoić potrzeby informacyjne zarówno w firmach, jak i jednostkach sektora publicznego.

W celu dokładnej i pełnej informacji o publikacjach INFOR LEX, prosimy o kontakt z naszą firmą:
telefony: 32 757 25 71, 607 062 023, e-mail:

Programy DEMO
wersje demonstracyjne
enova365 - zmiany w przepisach kadrowych i podatkowych w 2016 rokuenova365Kolektory danych - mobilny terminal magazynowycztery twarze enova365Wysyłaj i odbieraj e-dokumenty przez serwis miedzyfirmami.pl
 
© 2000-2019 Tradiss       Informacje o witrynie       Archiwum       Projekt UE       Mapa strony       www.sage.com.pl       www.enova.pl       www.saldeosmart.pl       realizacja InfraNet.pl