TRADISS - Technika Komputerowa
telefony: (+48) 32 757 25 71, (+48) 607 062 023, faks: (+48) 32 757 28 32, ul. Oswobodzenia 1, 40-403 Katowice
enova365
sage
telefony: (+48) 32 757 25 71, (+48) 607 062 023
ul. Oswobodzenia 1, 40-403 Katowice
O firmie Kontakt Bezpłatne prezentacje Konsultacje zdalne Mapa strony Praca

Pakiet Microsoft Office 2007 dla Użytkowników Domowych

Pakiet umożliwia szybsze i łatwiejsze wykonywanie zadań przez domowych użytkowników komputerów. Cena tylko 199 zł brutto na trzy licencje, do wykorzystania na domowych komputerach, w celach niekomercyjnych. Oferta jest limitowana do wyczerpania zapasów magazynowych.
W skład pakietu wchodzą programy:

  • Microsoft Office Excel 2007
  • Microsoft Office OneNote 2007
  • Microsoft Office PowerPoint 2007
  • Microsoft Office Word 2007

Poniżej przedstawionych jest 10 najważniejszych zalet pakietu Office 2007 dla Użytkowników Domowych:

Szybkie uzyskiwanie lepszych wyników dzięki interfejsowi użytkownika Microsoft Office Fluent
Pakiet Office dla Użytkowników Domowych 2007 oferuje interfejs użytkownika Office Fluent, aby umożliwić tworzenie dokumentów szybciej, łatwiej i w bardziej intuicyjny sposób. Można ograniczyć czas i stres związany z poznawaniem nowego oprogramowania dzięki poleceniom prezentującym odpowiednie narzędzia w odpowiednim momencie.

Tworzenie dokumentów o imponującej jakości
Pakiet Office 2007 dla Użytkowników Domowych oferuje ulepszone narzędzia obsługi rysunków, grafiki i wykresów, które pozwalają szybciej tworzyć lepiej wyglądające dokumenty, arkusze kalkulacyjne i prezentacje. Bogata biblioteka standardowych wykresów, narzędzia do szybkiego formatowania oraz diagramy SmartArt ułatwiają dołączanie bogatych i atrakcyjnych rysunków i wykresów.

Szybkie wyświetlanie podglądu zmian
Pakiet Office 2007 dla Użytkowników Domowych ułatwia formatowanie dokumentów pakietu Microsoft Office za pomocą funkcji podglądu na żywo. Można szybko przeglądać proponowane zmiany w dokumencie podczas pracy z nim bez wielokrotnego przeszukiwania piętrowego układu menu. Korzystanie z podglądu na żywo pozwala zaoszczędzić czas i łatwiej eksperymentować z proponowanym formatowaniem.

Sprawniejsze wykonywanie zadań dzięki organizowaniu notatek oraz informacji dla potrzeb osobistych projektów, zadań i list zadań do wykonania
Program Microsoft Office OneNote 2007 zawiera notes cyfrowy, w którym można zbierać, organizować oraz wyszukiwać notatki i informacje dowolnego typu - tekst wprowadzony za pomocą klawiatury, obrazy, nagrania dźwiękowe i wideo, wycinki z sieci Web, pliki komputerowe i inne elementy - w jednym miejscu

Wizualizacja kluczowych trendów danych za pomocą formatowania warunkowego
W programie Microsoft Office Excel 2007 są dostępne wizualne funkcje formatowania warunkowego w postaci nowych słupków danych, bardziej kolorowych gradientów oraz ikon. Funkcje te pozwalają formatować dane na podstawie określonych reguł oraz łatwo identyfikować kluczowe trendy danych.

Usuwanie prywatnych informacji z dokumentów przeznaczonych do udostępnienia
Korzystając z narzędzia Inspektor dokumentów, można wykryć w dokumentach niepożądane komentarze, tekst ukryty lub dane osobowe i usunąć je. Wystarczy kilka kliknięć, aby poufne informacje zapisane w dokumentach zostały automatycznie wykryte i usunięte.

Lepsza kontrola i przewidywalność podczas formatowania dokumentów
Pakiet Office 2007 dla Użytkowników Domowych ułatwia formatowanie dokumentów programu Microsoft Office Word dzięki zastosowaniu stabilniejszych i bardziej przewidywalnych punktorów, numerowania i tabel. Motywy dokumentów ułatwiają zachowanie spójnego wyglądu dokumentów utworzonych w programach Office Word 2007, Microsoft Office Excel 2007 i Microsoft Office PowerPoint 2007 - aby ułatwić pracę w programach, należy wybrać najprostsze rozwiązania.

Tworzenie i zapisywanie niestandardowych układów slajdów do użytku w późniejszych prezentacjach
Program Office PowerPoint 2007 umożliwia łatwe tworzenie prezentacji przy użyciu wstępnie skonstruowanych i zdefiniowanych przez użytkownika niestandardowych układów slajdów. Nowa funkcja niestandardowego układu pozwala szybko tworzyć precyzyjnie obmyślone układy, dzięki czemu użytkownik nie jest ograniczony standardowymi układami dostępnymi w pakiecie. Niestandardowy układ można zapisać do użytku w przyszłych prezentacjach

Zapewnianie szerszej dystrybucji dokumentów i prezentacji
Nowa funkcja obsługi formatów plików PDF (Portable Document Format) i XPS (XML Paper Specification) umożliwia szerszą dystrybucję dokumentów do innych osób. Przekonwertowanie plików na format PDF lub XPS pozwala na ich udostępnianie na dowolnej platformie (Operację zapisywania w pliku PDF lub XPS można wykonać w programie pakietu Microsoft Office System 2007 tylko po zainstalowaniu odpowiedniego dodatku).

Znajdowanie Pomocy potrzebnej do rozpoczęcia pracy
Pakiet Office 2007 dla Użytkowników Domowych jest łatwiejszy w użyciu dzięki ulepszonemu systemowi Pomocy, który udostępnia ulepszone etykietki ekranowe i łącza do odpowiednich informacji w programach pakietu Microsoft Office System lub w Internecie (w przypadku połączenia z Internetem). Pracę można łatwo rozpocząć, korzystając z samouczków online zawierających instrukcje krok po kroku lub z nowych, gotowych do użycia szablonów.

Programy DEMO
wersje demonstracyjne
enova365 - zmiany w przepisach kadrowych i podatkowych w 2016 rokuenova365Kolektory danych - mobilny terminal magazynowycztery twarze enova365Wysyłaj i odbieraj e-dokumenty przez serwis miedzyfirmami.pl
 
© 2000-2020 Tradiss       Informacje o witrynie       Archiwum       Projekt UE       Mapa strony       www.sage.com.pl       www.enova.pl       www.saldeosmart.pl       realizacja InfraNet.pl