TRADISS - Technika Komputerowa
telefony: (+48) 32 757 25 71, (+48) 607 062 023, faks: (+48) 32 757 28 32, ul. Oswobodzenia 1, 40-403 Katowice
enova365
sage
telefony: (+48) 32 757 25 71, (+48) 607 062 023
ul. Oswobodzenia 1, 40-403 Katowice
O firmie Kontakt Bezpłatne prezentacje Konsultacje zdalne Mapa strony Praca

Wysyłaj i odbieraj e-dokumenty przez serwis miedzyfirmami.pl

Serwis miedzyfirmami.pl, powstał po to, by uprościć i przyspieszyć proces wymiany dokumentów elektronicznych, w tym faktur elektronicznych (e-faktur).

Serwis jest elektronicznym listonoszem, który umożliwia szybką i bezpieczną wymianę dokumentów elektronicznych.
To rozwiązanie dla wszystkich przedsiębiorstw na polskim rynku bez względu na wielkość firmy, ilość zatrudnionych osób, przychody czy branżę.

Bezpieczny i szybki przepływ korespondencji

  • Dokumenty przesyłane za pomocą serwisu zastępują doręczenie papierowe zgodnie z literą polskiego prawa.
  • e-dokumenty nie zawieruszą się u pośredników, a powiadomienia o statusach pozwolą na kontrolę procesu rozliczeń z kontrahentami.
  • W każdej chwili można uzyskać informacje o statusach faktur: pobrane, zaakceptowane, wysłane. Do serwisu możesz zalogować się z dowolnego miejsca na ziemi - wystarczy dostęp do internetu.
  • Lepiej niż e-mailem! Bezpieczeństwo i poufność przesyłanych przez serwis danych zapewnia protokół SSL. Wymiana dokumentów przez serwis jest pozbawiona wad poczty elektronicznej.

Korzyści

  • System powiadomień - w każdej chwili można uzyskać informacje o statusach faktur: pobrane, zaakceptowane, wysłane, odebrane. Do serwisu można zalogować się z dowolnego miejsca na ziemi - wystarczy dostęp do internetu. W zależności od Twoich preferencji otrzymasz wiadomość mailową natychmiast po wystąpieniu zdarzenia lub podsumowanie, sam określisz częstotliwość powiadomień.
  • Niższe koszty - korzystając z serwisu można ograniczyć do minimum prace związane z przyjmowaniem i wystawianiem faktur. Obniżasz koszty wysyłki oraz zyskujesz błyskawiczną informację o statusie wysłanych dokumentów. W porównaniu do tradycyjnej dystrybucji dokumentów koszt wysyłki jednej faktury to od 1,5 do 5 zł plus koszty dodatkowe: papier, druk, koperta, kolejka na poczcie i czas dotarcia dokumentu do kontrahenta.
  • Szybkość - dokumenty natychmiast u kontrahenta - poprzez serwis miedzy firmami.pl wysyłasz fakturę kilkoma kliknięciami, a po 30 sekundach jest pewność, że dokument jest już u kontrahenta. W odróżnieniu od tradycyjnej poczty ta usługa jest tańsza, bardziej bezpieczna oraz działa całą dobę.
  • Integracja z obecnymi systemami - serwis może być zintegrowany z innymi rozwiązaniami za pomocą API. Nie ma znaczenia czy używana jest strona www, jednej z aplikacji Sage, czy innego rozwiązania.

Unikatowym rozwiązaniem zastosowanym w serwisie miedzyfirmami.pl jest maksymalne uproszczenie procedur wymiany faktur elektronicznych zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Finansów z 17 grudnia 2010 r. Uproszczenie polega na podpisaniu tylko jednej umowy przystąpienia do serwisu, która uprawnia do wymiany e-faktur ze wszystkimi obecnymi oraz przyszłymi uczestnikami serwisu. Wybrane aspekty prawno-podatkowe związane z obiegiem dokumentów w serwisie zostały opracowane przez PricewaterhouseCoopers - wiodącą firmę doradczą. Bezpieczeństwo zapewnia certyfikat zgodności systemu z najnowszymi standardami jakości aplikacji internetowych.

Programy DEMO
wersje demonstracyjne
enova365 - zmiany w przepisach kadrowych i podatkowych w 2016 rokuenova365Kolektory danych - mobilny terminal magazynowycztery twarze enova365Wysyłaj i odbieraj e-dokumenty przez serwis miedzyfirmami.pl
 
© 2000-2019 Tradiss       Informacje o witrynie       Archiwum       Projekt UE       Mapa strony       www.sage.com.pl       www.enova.pl       www.saldeosmart.pl       realizacja InfraNet.pl