TRADISS - Technika Komputerowa
telefony: (+48) 32 757 25 71, (+48) 607 062 023, faks: (+48) 32 757 28 32, ul. Oswobodzenia 1, 40-403 Katowice
enova365
sage
telefony: (+48) 32 757 25 71, (+48) 607 062 023
ul. Oswobodzenia 1, 40-403 Katowice
O firmie Kontakt Bezpłatne prezentacje Konsultacje zdalne Mapa strony Praca

Oferty pracy

Tradiss zajmuje się kompleksowymi rozwiązaniami informatycznymi w obszarach zarządzania firmą.

Zapraszamy do naszego zespołu absolwentów i studentów uczelni o kierunku informatycznym i ekonomicznym. Jeżeli twoją pasją jest informatyka lub ekonomia, marketing i zarządzanie a marzeniem praca w branży IT - zapraszamy nawet jeżeli nie masz kierunkowego wykształcenia lub dostatecznej wiedzy. Szukamy osób kreatywnych i dynamicznych, otwartych na innowacje, chętnych do zwiększania poziomu swoich kompetencji - oferujemy udział w specjalistycznych i certyfikowanych szkoleniach oraz kursach.

W firmie Tradiss dostaniesz szansę na karierę zawodową zgodną z twoimi zainteresowaniami.
Oferujemy stałą pracę lub zapraszamy do odbycia praktyki czy stażu.

Konsultant - wdrożeniowiec informatycznych systemów zarządzania firmą

Zadania:

  • wdrażanie informatycznych systemów do zarządzania firmą
  • prowadzenie szkoleń dla użytkowników systemów
  • opracowywanie i prowadzenie dokumentacji wdrożeniowej
  • wsparcie w zakresie użytkowania systemów
  • doradztwo w zakresie innowacyjnych technologii informatycznych

Wymagania:

  • ogólna znajomość technologii informatycznych
  • wykształcenie wyższe
  • komunikatywność
  • umiejętność pracy w grupie

Mile widziane:

  • wykształcenie o kierunku informatycznym i ekonomicznym
  • znajomość zagadnień finansowo-księgowo, płacowych, magazynowych, CRM
  • doświadczenie we wdrażaniu systemów do zarządzania firmą
  • znajomość produktów Sage Symfonia i enova365
  • znajomość bazy danych MS SQL
  • posiadanie prawa jazdy kategorii B

Specjalista ds. sprzedaży w branży IT

Zadania:

  • przygotowanie wycen i ofert handlowych
  • utrzymywanie i rozwój kontaktów z klientami
  • ewidencja i realizacja zamówień
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • udział w organizacji działań marketingowych
  • pełna ewidencja wszystkich działań w systemie CRM

Wymagania:

  • wysokie zdolności komunikacyjne i organizacyjne
  • konsekwencja i systematyczność w działaniu
  • wykształcenie wyższe (lub w trakcie)

  • wykształcenie o kierunku informatycznym, ekonomicznym, marketingowym
  • znajomość zagadnień finansowo-księgowych
  • znajomość produktów Sage Symfonia i enova365 (w tym CRM)

CV prosimy przesłać na adres: .
Wybrane osoby zaprosimy na rozmowy kwalifikacyjne.

Programy DEMO
wersje demonstracyjne
enova365 - zmiany w przepisach kadrowych i podatkowych w 2016 rokuenova365Kolektory danych - mobilny terminal magazynowycztery twarze enova365Wysyłaj i odbieraj e-dokumenty przez serwis miedzyfirmami.pl

© 2000-2019 Tradiss       Informacje o witrynie       Archiwum       Projekt UE       Mapa strony       www.sage.com.pl       www.enova.pl       www.saldeosmart.pl       realizacja InfraNet.pl