TRADISS - Technika Komputerowa
telefony: (+48) 32 757 25 71, (+48) 607 062 023, faks: (+48) 32 757 28 32, ul. Oswobodzenia 1, 40-403 Katowice
enova365
sage
telefony: (+48) 32 757 25 71, (+48) 607 062 023
ul. Oswobodzenia 1, 40-403 Katowice
O firmie Kontakt Bezpłatne prezentacje Konsultacje zdalne Mapa strony Praca

Oprogramowanie Pervasive w instalacjach Systemu Sage Symfonia

Oprogramowanie firmy Pervsive Software to system obsługi baz danych pracujący w technologi klient-serwer. System ten stanowi kontynuację dobrze znanego produktu o nazwie Btrieve, rozprowadzanego przez lata wraz z oprogramowaniem Novell Netware. Od czasu wydzielenia się działu Novella zajmującego się produktem Btrieve jako odrębnej firmy o nazwie Pervasive Software nowe wersje produktów również zmieniły nazwę. Zmiana nazwy nie oznacza jednak utraty ciągłości technologicznej. Zachowując pełną zgodność dla aplikacji tworzonych dla Btrieve, Pervasive Software rozszerza ofertę na inne platformy serwerowe oraz rozwija funkcjonalność i wydajność systemu.

System Sage Symfonia oparty jest na bazach danych w formacie Pervasive/Btrive. Dla wymiany danych pomiędzy programami Sage Symfonia a plikami bazy danych, niezbędny jest interfejs w postaci oprogramowania Pervasive Software. Oprogramowanie to jest dostarczane razem z Systemem Sage Symfonia, co ułatwia i przyśpiesza instalację oraz pozwala na pracę w następujących trybach:

  • instalacja jednostanowiskowa
  • instalacja sieciowa

Oprócz oprogramowania dostarczanego razem z Systemem Sage Symfonia istnieją komercyjne pakiety firmy Pervasive usprawniające i przyśpieszające pracę w środowiskach sieciowych. Aby prawidłowo określić potrzeby integracji środowiska pracy konieczna jest podstawowa znajomość zależności jakie występują pomiędzy Systemem Sage Symfonia, zastosowanym systemem operacyjnym oraz programami Pervasive. Systemy Sage Symfonia pracują jako rozwiązania jednostanowiskowe i sieciowe, jako instalacje typowe z zastosowaniem dołączanego oprogramowania Prevasive oraz instalacje specjalne pracujace w oparciu o komercyjny pakiet Pervasive'a.

Od 1 stycznia 2016 opłata aktywacyjna za Pervasive Server Edition wynosi 3000 zł netto + VAT 23%

Programy DEMO
wersje demonstracyjne
enova365 - zmiany w przepisach kadrowych i podatkowych w 2016 rokuenova365Kolektory danych - mobilny terminal magazynowycztery twarze enova365Wysyłaj i odbieraj e-dokumenty przez serwis miedzyfirmami.pl
 
© 2000-2019 Tradiss       Informacje o witrynie       Archiwum       Projekt UE       Mapa strony       www.sage.com.pl       www.enova.pl       www.saldeosmart.pl       realizacja InfraNet.pl