TRADISS - Technika Komputerowa
telefony: (+48) 32 757 25 71, (+48) 607 062 023, faks: (+48) 32 757 28 32, ul. Oswobodzenia 1, 40-403 Katowice
enova365
sage
telefony: (+48) 32 757 25 71, (+48) 607 062 023
ul. Oswobodzenia 1, 40-403 Katowice
O firmie Kontakt Bezpłatne prezentacje Konsultacje zdalne Mapa strony Praca

Wersje demo enova365 i Sage Symfonia 2.0

Wybór oprogramowania wspomagającego pracę i zarządzanie w przedsiębiorstwie to poważna i niebanalna decyzja. Aby podjąć tą właściwą, dobrze jest przetestować poszczególne rozwiązania, przekonać się, jakie funkcje oferują wybrane systemy, sprawdzić czy lepszym okaże się Sage Symfonia lub może enova365. Dlatego zachęcamy do pobrania wersji symfonia demo lub enova demo, i zapoznania się z funkcjami i możliwościami oferowanego przez nas oprogramowania.

Przetestuj wersję Symfonia demo i enova365 demo

Wersje demonstracyjne pozwolą na zapoznanie się z oprogramowaniem i pomogą w wyborze odpowiedniego programu.

Po wypełnieniu krótkiego formularza, na podany adres e-mail, zostanie wysłany link do wersji demonstracyjnej wybranego systemu.

Napisz do nas - Formularz kontaktowy - Pobierz demo

Dlaczego Symfonia demo?

Program Symfonia to jeden z najpopularniejszych programów ERP w Polsce. Efektywna księgowość to kluczowy aspekt działalności każdego przedsiębiorstwa, dlatego tak wiele firm zaufało Symfonii. Pobierz demo programu Symfonia już teraz, wystarczy podać swój adres e-mail w formularzu, a w wiadomości zwrotnej otrzymasz link do pobrania Symfonii 2.0. Liczne moduły programu Symfonia odpowiadają konkretnym potrzebom Twojego biznesu. Wesprą Twój handel, kadry oraz finanse, jednocześnie wersja demo pokaże Ci, jak Symfonia jest intuicyjna w obsłudze. Przekonaj się już dziś, jak program Symfonia 2.0 może pomóc w Twoim biznesie. Demo na Twoim komputerze może być już za chwilę gotowe do testów.

Dlaczego enova365 demo?

Pobierz wersję demo enova365 i sprawdź podstawowe funkcje tego programu księgowego. Wersja demo umożliwia zapoznanie się z nowoczesnymi możliwościami prezentowanymi przez oprogramowanie ERP. Wersję demonstracyjna pokaże, jak enova365 może usprawnić procesy finansowe w Twoim przedsiębiorstwie. enova365 to program, który stawia na dostęp do danych z każdego urządzenia, zarówno stacjonarnego, jak i mobilnego. Usprawnia to i przyspiesza pracę szczególnie w tych firmach, w których decyzję trzeba podejmować natychmiast. Pobrać demo programu możesz poniżej - wystarczy podać swój adres e-mail w formularzu i kliknąć w link, który pojawi się w wiadomości zwrotnej. Zapoznaj się z enova365 i podejmij pierwsze kroki w kierunku wyboru programu ERP do swojego przedsiębiorstwa.

Programy DEMO
wersje demonstracyjne
enova365 - zmiany w przepisach kadrowych i podatkowych w 2016 rokuenova365Kolektory danych - mobilny terminal magazynowycztery twarze enova365Wysyłaj i odbieraj e-dokumenty przez serwis miedzyfirmami.pl
 
© 2000-2019 Tradiss       Informacje o witrynie       Archiwum       Projekt UE       Mapa strony       www.sage.com.pl       www.enova.pl       www.saldeosmart.pl       realizacja InfraNet.pl