TRADISS - Technika Komputerowa
telefony: (+48) 32 757 25 71, (+48) 607 062 023, faks: (+48) 32 757 28 32, ul. Oswobodzenia 1, 40-403 Katowice
enova365
sage
telefony: (+48) 32 757 25 71, (+48) 607 062 023
ul. Oswobodzenia 1, 40-403 Katowice
O firmie Kontakt Bezpłatne prezentacje Konsultacje zdalne Mapa strony Praca

Oferta dla Biur Rachunkowych - System Sage Symfonia

System Sage Symfonia
W ramach pakietu programów dla biur rachunkowych, otrzymują Państwo licencje nowoczesnych programów Sage Symfonia. Pakiety te, to zbiór uznanych i profesjonalnych narzędzi opartych na sprawdzonych od kilkunastu lat systemach do zarządzania firmą. Oprogramowanie dla biur rachunkowych wspomaga efektywnie i kompleksowo obsługę w obszarach takich jak:

Wszystkie programy w wersji dla biur rachunkowych są bez limitu liczby obsługiwanych firm.
W przypadku zainteresowania tymi rozwiązaniami prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Przestawimy wówczas ofertę kompleksową, uwzględniającą rabaty i upusty, oraz profilowaną pod indywidualne potrzeby Państwa Biura Rachunkowego.

Oferta dla Biur Rachunkowych - System enova

System ERP enovaSystem enova dla Biur Rachunkowych to profesjonalne rozwiązania usprawniające i wspomagające obszary działalności w ramach codziennej pracy biura, takich jak: ewidencjonowanie dokumentów księgowych, środków trwałych i wyposażenia, rozrachunków, obsługa kadrowo-płacowa. 1enova dla Biur Rachunkowych to zwiększona efektywność pracy, dzięki możliwości importu dokumentów w formie elektronicznej generowanych u klienta. System enova odpowiada potrzebom i możliwościom zarówno dużych (moduły złote), jak i mniejszych biur rachunkowych (moduły srebrne). Zapewnia aktualizację wszystkich wersji zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Biuro Rachunkowe może korzystać z modułów (enova Praca na Wielu Bazach):

  • Księga Podatkowa BR
  • Księga Handlowa BR
  • Księga Inwentarzowa BR
  • Kadry i Płace BR

W przypadku zainteresowania rozwiązaniami enova prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Przestawimy wówczas pełną ofertę, uwzględniającą rabaty i upusty, profilowaną pod indywidualne potrzeby Państwa Biura Rachunkowego.

Promocja "Nowe Biuro Rachunkowe"
Jednorazowy, pierwszy zakup enova dla biura rachunkowego (do 12 miesięcy od rozpoczęcia swojej działalności) wg cen jak w cenniku standardowym.

SaldeoSMART - Program do odczytywania papierowych faktur

SaldeoSMARTSaldeoSMART to innowacyjne rozwiązanie przygotowane z myślą o usprawnieniu pracy Biur Rachunkowych i Działów Księgowych. Automatyczne odczytywanie danych ze skanów faktur kosztowych pozwala na przyspieszenie pracy przy wprowadzaniu informacji do systemu komputerowego. Program skanuje wszystkie niezbędne dane z faktur, oraz importuje je do programu księgowego:

  • dane dostawcy (NIP, nazwa, adres, nr konta bankowego),
  • numer faktury oraz daty,
  • termin płatności,
  • kwoty brutto, netto i VAT w rozbiciu na stawki.

Raz odczytany dokument jest zawsze dostępny dla księgowego, pracowników biura rachunkowego i ich Klientów - 24h/dobę, z każdego miejsca na świecie. Dzięki systemowi automatycznego odczytywania faktur, dokumenty są dokładnie opisane, co powoduje, że ich późniejsze wyszukiwanie jest szybkie i proste.

W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Aplikacja SaldeoSMART jest dostępna w wersji online oraz lokalnej. Cena programu zależy od wersji instalacji, ilości skanowanych stron dokumentów, czasu archiwizacji, dodatkowych modułów w aplikacji. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Przestawimy wówczas pełną ofertę, profilowaną pod indywidualne potrzeby Państwa Biura Rachunkowego.

Programy DEMO
wersje demonstracyjne
enova365 - zmiany w przepisach kadrowych i podatkowych w 2016 rokuenova365Kolektory danych - mobilny terminal magazynowycztery twarze enova365Wysyłaj i odbieraj e-dokumenty przez serwis miedzyfirmami.pl
 
© 2000-2019 Tradiss       Informacje o witrynie       Archiwum       Projekt UE       Mapa strony       www.sage.com.pl       www.enova.pl       www.saldeosmart.pl       realizacja InfraNet.pl