TRADISS - Technika Komputerowa
telefony: (+48) 32 757 25 71, (+48) 607 062 023, faks: (+48) 32 757 28 32, ul. Oswobodzenia 1, 40-403 Katowice
enova365
sage
telefony: (+48) 32 757 25 71, (+48) 607 062 023
ul. Oswobodzenia 1, 40-403 Katowice
O firmie Kontakt Bezpłatne prezentacje Konsultacje zdalne Mapa strony Praca

Klucz sprzętowy

Klucz sprzętowy jest stosowany do aktywacji programów sprzedawanych w wersjach bez limitu firm. Ten rodzaj licencjonowania i aktywacji programów przeznaczony jest dla Biur Rachunkowych oraz firm prowadzących księgowość wielu firm (np. firm zależnych). Dostępne są klucze sprzętowe dla programów Systemu Symfonia oraz Systemu Zarządzania Forte. Aktywacja programów z wykorzystaniem klucza sprzętowego eliminuje konieczność niezależnego aktywowania każdej firmy założonej w programie. W ofercie dostępne są obecnie klucze dołączane do portu magistrali USB. Klucz sprzętowy USB od wersji 2007 jest w pełni zgodny ze środowiskiem Windows VISTA. Posiada usprawniony program karty rejestracyjnej, rozszerzoną pojemność a także umożliwia bezpieczną konfigurację systemowej zapory Windows FireWall dla serwera kluczy.

Klucz sprzętowy może być przygotowany do pracy jako klucz sieciowy lub klucz lokalny:

  • Klucz sieciowy - praca z zastosowaniem klucza sieciowego jest podstawowym sposobem aktywowania programów w wersji bez limitu firm. Jeden klucz sieciowy umożliwia zarządzanie aktywacjami dla wszystkich programów Systemu Symfonia oraz Systemu Zarządzania Forte pracujących w sieci.
  • Klucz lokalny - przeznaczony jest do wykorzystania wszędzie tam, gdzie zachodzi konieczność pracy stanowiska roboczego poza siecią obsługiwaną przez sieciowy klucz sprzętowy. Może to być np. notebook wykorzystywany poza firmą. Stanowiska z podłączonym kluczem lokalnym mogą bez żadnych konfliktów współpracować w jednej sieci ze stanowiskami obsługiwanymi przez klucz sieciowy. W kluczu lokalnym przechowywać można zarówno aktywacje programów w starszych wersjach (nie obsługujących nowego systemu aktywacji), jak i aktywacje nowych wersji programów.

Zalety klucza sprzętowego:

  • Odporność na awarie - jest odporny na awarie dysku lub instalacji systemu Windows. Informacje w kluczu są zabezpieczone przed przypadkowym zniszczeniem lub zmianą.
  • Łączenie licencji w jednym kluczu - w jednym kluczu można zapisać informacje o aktywacjach wielu programów Systemu Symfonia i Systemu Zarzadzania Forte. Tym samym nie ma potrzeby dołączania do komputera wielu kluczy, oddzielnie dla każdego programu zainstalowanego na jednym komputerze.
  • Większa elastyczność pracy z programem w wersji sieciowej - w przypadku pracy z programem w wersji wielostanowiskowej w sieci, zastosowanie klucza sprzętowego umożliwia skorzystanie z aktywacji na dowolnym komputerze pracującym w sieci.
  • Pojemność klucza - klucz może przechowywać do 100 kodów aktywacji. Oznacza to możliwość aktywowania równocześnie 100 różnych programów i wersji Systemu Symfonia i Systemu Zarządzania Forte.
  • Współpraca z innymi kluczami sprzętowymi i urządzeniami zewnętrznymi - zainstalowanie klucza sprzętowego dla programów Systemu Symfonia oraz Systemu Zarządzania Forte nie ma wpływu na funkcjonowanie innych kluczy sprzętowych oraz urządzeń zewnętrznych (drukarki, myszy, pamięci USB, itp.).

UWAGA! WAŻNE dla firm używających wersji z kluczem sprzętowym:

  • Dla wszystkich aplikacji w wersji 2006, oraz wszystkich które ukazały się na rynku po 15 września 2006 wymagana jest wersja 2006, 2007 lub wyższa klienta i serwera kluczy sprzętowych.
Programy DEMO
wersje demonstracyjne
enova365 - zmiany w przepisach kadrowych i podatkowych w 2016 rokuenova365Kolektory danych - mobilny terminal magazynowycztery twarze enova365Wysyłaj i odbieraj e-dokumenty przez serwis miedzyfirmami.pl
 
© 2000-2020 Tradiss       Informacje o witrynie       Archiwum       Projekt UE       Mapa strony       www.sage.com.pl       www.enova.pl       www.saldeosmart.pl       realizacja InfraNet.pl