TRADISS - Technika Komputerowa
telefony: (+48) 32 757 25 71, (+48) 607 062 023, faks: (+48) 32 757 28 32, ul. Oswobodzenia 1, 40-403 Katowice
enova365
sage
telefony: (+48) 32 757 25 71, (+48) 607 062 023
ul. Oswobodzenia 1, 40-403 Katowice
O firmie Kontakt Bezpłatne prezentacje Konsultacje zdalne Mapa strony Praca

SaldeoSMART - program do odczytywania papierowych faktur

Zatrudnij SaldeoSMART do pracy przez całą dobę! SaldeoSMART to nowoczesna aplikacja online, która odczytuje skanowane dokumenty i automatycznie uzupełnia informacje z faktury. Pozwala to na wyeksportowanie ich do pliku i import w programie księgowym, jakiego używasz w swojej firmie. Dzięki temu zyskujesz czas, eliminujesz błędy, poprawiasz jakość pracy księgowego.

3 kroki do automatyzacji pracy w księgowości:

  1. Zeskanuj dokumenty i odczytaj je z pomocą SaldeoSMART.
  2. Zatwierdź otrzymane wyniki i nadaj kategorie dokumentom.
  3. Zaimportuj dokumenty do swojego programu księgowego.

... korzystaj 24h / dobę z elektronicznego archiwum dokumentów, które tworzy się dla automatycznie.

Skanowanie dokumentów i odczytywanie w SaldeoSMART

Nie musisz skanować każdej faktury pojedynczo. Za pomocą skanera z automatycznym podajnikiem skanujesz paczkę dokumentów do jednego pliku. To SaldeoSMART podzieli ją na pojedyczne faktury i odczyta z dokumentu:

  • dane o dostawcy (NIP, nazwa, adres, nr konta bankowego),
  • numer faktury,
  • daty na fakturze (wystawienia, zakończenia dostawcy / wykonania usługi, termin płatności),
  • kwoty brutto, netto i VAT w rozbiciu na stawki.

Weryfikacja i kategoryzacja dokumentów

Przy każdym dokumencie pojawia się informacja jo ilości rozpoznanych danych. Dzięki łatwemu w obsłudze podglądowi dokumentu można szybko nadać dokumentom kategorie, zgodnie z późniejszą zasadą ich księgowania w programie księgowym. Nie trzeba sięgać po papierowe faktury - ich podgląd jest widoczny na monitorze.

Import dokumentów do programu księgowego

Z SaldeoSMART pobierany jest plik do importu - zgodny z programem księgowym, na którym pracuje księgowy. Dzięki schematom importu dostosowanym do nadanych wcześniej kategorii dokumentów, proces importu jest szybki i skuteczny. Dodatkowo mamy szybki dostęp do podglądu dokumentu bezpośrednio w programie księgowym.

Elektroniczne archiwum dokumentów

Raz dodany dokument do SaldeoSMART jest zawsze dostępny dla księgowego, pracowników biura rachunkowego i ich Klientów - 24h/dobę, z każdego miejsca na świecie. Dzięki systemowi automatycznego odczytywania faktur, dokumenty są dokładnie opisane, co powoduje, że ich późniejsze wyszukiwanie jest szybkie i proste.

SaldeoSMART daje wiele wymiernych korzyści i usprawnia pracę księgowości

Wzrost wydajności dzięki równoległej pracy

Podczas gdy SaldeoSMART pracuje nad odczytywaniem faktur, pracownik może zajmować się innymi zadaniami, np. obsługą klienta, przygotowaniem deklaracji. W ten sposób jednocześnie wykonywane są dwie czynności, co bez pomocy programu nie byłoby możliwe.

Przyspieszenie i usprawnienie procesu wprowadzania faktur kosztowych

program pozwala na wprowadzenie do programu księgowego większej ilości dokumentów w krótszym czasie

Oszczędność czasu

Praca na skanach pozwala uniknąć konieczności sięgania po dokumenty papierowe i sprawdzania czy wprowadzone dane zgadzają się z wersją papierową.

Redukcja kosztów związanych z wprowadzaniem dokumentów

Korzystanie z systemu automatycznego odczytywania dokumentów przyspiesza pracę księgowego. Pozwala to na obniżenie kosztów związanych z wprowadzaniem dokumentów, co w skali roku daje duże oszczędności

Uporządkowane archiwum dokumentów

Firma, biuro rachunkowe oraz jego Klienci zyskują dostęp do uporządkowanego i przejrzystego elektronicznego archiwum dokumentów. Dzięki temu odnajdywanie potrzebnych informacji jest znacznie szybsze. Dodatkowo Klienci biura nie muszą dzwonić do niego za każdym razem, gdy potrzebują jakiejś informacji z przekazanego do biura dokumentu księgowego.

Programy DEMO
wersje demonstracyjne
enova365 - zmiany w przepisach kadrowych i podatkowych w 2016 rokuenova365Kolektory danych - mobilny terminal magazynowycztery twarze enova365Wysyłaj i odbieraj e-dokumenty przez serwis miedzyfirmami.pl
 
© 2000-2019 Tradiss       Informacje o witrynie       Archiwum       Projekt UE       Mapa strony       www.sage.com.pl       www.enova.pl       www.saldeosmart.pl       realizacja InfraNet.pl