TRADISS - Technika Komputerowa
telefony: (+48) 32 757 25 71, (+48) 607 062 023, faks: (+48) 32 757 28 32, ul. Oswobodzenia 1, 40-403 Katowice
enova365
sage
telefony: (+48) 32 757 25 71, (+48) 607 062 023
ul. Oswobodzenia 1, 40-403 Katowice
O firmie Kontakt Bezpłatne prezentacje Konsultacje zdalne Mapa strony Praca

Sage Symfonia Kadry i Płace

Producent programów zajmujących się zarządzaniem sprawami kadrowo-płacowymi - Sage - poinformował niedawno o zmianach jakie mają nastąpić w programach. Otóż producent niestety wycofuje się ze wspierania produktu o nazwie Sage Symfonia 2.0 Kadry i Płace, a w zamian za dany program oferuje nowy produkt o nazwie: One Payroll - Sage Kadry i Płace.

Celem wydania nowego programu jest zebranie wszystkich potrzebnych funkcjonalności poprzednich wersji programu i przedstawienie ich za pomocą wygodnego i dostosowanego do użytkownika interface'u. Program ma zachęcać również wyjątkową wydajnością do poszczególnych segmentów rynku. Dla pierwszych zainteresowanych zautomatyzowaniem wszelkich procesów oraz zwiększeniem funkcjonalności programu firma Sage przygotowała dodatek o nazwie Premium Pack, który oprócz wyżej wymienionych korzyści pozwoli także zaoszczędzić czas pracy, a co za tym idzie, i koszty. Użytkownicy programu Symfonia Kadry i Płace ERP przy przejściu na nowy program Sage Kadry i Płace otrzymują za darmo do przetestowania dodatek Premium Pack na okres 4 miesięcy.

One Payroll będzie dostępny w różnych wariantach. Z nowego produktu będą mogły korzystać zarówno małe, średnie jak i duże przedsiębiorstwa, w zależności od wybranego wariantu. Każda opcja One Payroll'a będzie pracowała na silniku baz danych MS SQL (Express i Standard).

Dostępne wersje nowego programu:

 • Sage Kadry i Płace Basic („łatwe kadry” bez możliwości dodawania własnych elementów i składników, przyjazny interface) - dostępny na jesieni 2017
 • Sage Kadry i Płace Standard („ulepszona” wersja ERP Standard z uproszczeniami w UI, żeby łatwiej się pracowało) - dostępny wiosna 2017
 • Sage Kadry i Płace Extra (funkcjonalnie odpowiednik ERP Extra) - dostępny wiosna 2017

Najnowszy produkt Sage'a dostępny już od 28 kwietnia. Tym co go wyróżnia również od poprzednich wersji to są limity stanowisk dotyczące różnych wersji. Aby lepiej pojąć temat limitów stanowisk poniżej przedstawiona została przykładowa tabela:

wersja limity gwarancja podstawowa
cena za stanowisko odnowienie w kolejnych latach
Basic ?
?
Stanadrd 20 1400 300
100 2400 400
Extra 150 3250 550
300 3850 650
500 4200 750
no limit 5000 850

Korzyści dla klienta, który obecnie korzysta z Sage Symfonia 2.0 Kadry i Płace Premium, według producenta to przede wszystkim:

 • Bezpieczeństwo - wynikające z silnika bazy danych MS SQL (to przewaga szczególnie dla tych klientów, którzy korzystają jeszcze z silnika Actian PSQL); wykonywanie automatycznych kopii bezpieczeństwa
 • Łatwa rozbudowa - rozbudowa będzie polegała wyłącznie na pobraniu z serwera nowej licencji, bez konieczności ponownej instalacji, aktualizacji bazy danych, aktywacji itp.
 • Automatyczne aktualizacje - użytkownik będzie informowany na swoim komputerze o dostępności nowej wersji i będzie mógł ją od razu pobrać. Nie czekając na maila i bez konieczności monitorowania aktualności na stronie.

Korzyści związane ze zmianą programu z Sage Symfonia ERP Kadry i Płace na Symfonia Kadry i Płace według producenta:

 • Wsparcie użytkowników w wykonywaniu codziennych czynności - W Sage Kadry i Płace pomoc będzie dodatkowo zawierać opisy obsługi całych procesów, a nie tylko poszczególnych okien i funkcji.
 • Dodatkowe funkcje:
  • rozbudowane rozliczanie nadgodzin średniotygodniowych
  • dodatkowe raporty (np. harmonogram czasu pracy, rezerwy urlopowe)
  • możliwość zamykania i otwierania wynagrodzeń pojedynczych pracowników
  • większa wydajność systemów

Klient, który korzysta obecnie z programu Sage Symfonia ERP Kadry i Płace ma możliwość przejścia na nowy program w ramach usług abonamentowych dotychczas posiadanych.

Producent proponuje kompleksowe rozwiązanie problemu migracji danych z jednego programu do drugiego. Można więc wywnioskować, że za nowym produktem kryje się cały szereg nowych dodatków do programu oraz usług towarzyszących, które mają na celu ułatwienie oraz zoptymalizowanie pracy specjalistów w zakresie kadr i płac.

Opublikowano: 16 maja 2017 r.

Programy DEMO
wersje demonstracyjne
enova365 - zmiany w przepisach kadrowych i podatkowych w 2016 rokuenova365Kolektory danych - mobilny terminal magazynowycztery twarze enova365Wysyłaj i odbieraj e-dokumenty przez serwis miedzyfirmami.pl
 
© 2000-2019 Tradiss       Informacje o witrynie       Archiwum       Projekt UE       Mapa strony       www.sage.com.pl       www.enova.pl       www.saldeosmart.pl       realizacja InfraNet.pl