TRADISS - Technika Komputerowa
telefony: (+48) 32 757 25 71, (+48) 607 062 023, faks: (+48) 32 757 28 32, ul. Oswobodzenia 1, 40-403 Katowice
enova365
sage
telefony: (+48) 32 757 25 71, (+48) 607 062 023
ul. Oswobodzenia 1, 40-403 Katowice
O firmie Kontakt Bezpłatne prezentacje Konsultacje zdalne Mapa strony Praca

Oferta wiosenna 2009 - Rozwiązania oparte na systemach SYMFONIA

Sprawne zarządzanie firmą wymaga monitorowania procesów biznesowych i rzetelnej wiedzy o kondycji przedsiębiorstwa. Tylko wówczas firma może rozwijać się bez przeszkód, nawet w trudniejszych czasach.

Dzięki zastosowaniu Systemów SYMFONIA uzyskasz dostęp do rzetelnych informacji, będziesz śledzić i kontrolować zachodzące w Twojej firmie procesy. A to sprzyja obniżeniu kosztów operacyjnych, podniesieniu efektywności i usprawnieniu zarządzania firmą.

Nie zwlekaj! Wybierz system SYMFONIA dla swojej firmy i wygraj z kryzysem!

  • W marcu, kwietniu i maju proponujemy zakup wszystkich modułów programów z linii Premium w ofercie 3 stanowiska w cenie 2 stanowisk,
  • W kwietniu i maju oferujemy nowy integrator SYMFONIA - ACT! w cenie 1 zł,
  • W maju za zakupy SYMFONII Premium powyżej określonej kwoty rozdawać będziemy talony do sieci sklepów SMYK oraz za zakupy oprogramowania z linii Forte skórzane gadżety marki Wittchen za 1 zł,
  • Dla tych, którzy już posiadają SYMFONIĘ - W marcu i kwietniu aktualizujemy wybrane wersje programów Premium na bardzo korzystnych warunkach - im szybciej tym lepiej! Im szybciej podejmiesz decyzję o aktualizacji, tym lepszą ofertę otrzymasz na zakup pośrednich wersji oprogramowania.
  • W marcu, kwietniu i maju oferujemy klientom pracującym równocześnie na SYMFONII Premium i Forte bardzo atrakcyjne warunki przejścia z linii Premium na Forte.

Oferta wiosenna 2009 - Dotacje ze środków EU

Planujesz zakup oprogramowania oraz rozbudowę techniczną infrastruktury informatycznej przy wykorzystaniu dofinansowania ze środków UE?

Pomożemy w skorzystaniu z takiej formy dotacji. Decydując się na zakup rozwiązania opartego na systemach SYMFONIA uzyskasz od nas pomoc w złożeniu wniosku o zwrot z funduszy unijnych kosztów poniesionych na zakup i wdrożenie oprogramowania, oraz modernizację sprzętu komputerowego. Współpracująca z nami firma konsultingowa gwarantuje bezpłatne zbadanie możliwości uzyskania dofinansowania ze środków unijnych oraz opracowanie wstępnego wniosku.

Informacji w zakresie dotacji UE udziela nasz konsultant: dotacje@tradiss.pl

Oferta wiosenna 2009 - Analiza Przedwdrożeniowa

Jeśli dokonujesz zakupu rozwiązania FORTE wraz z usługą wdrożenia, to uzyskasz preferencyjną cenę na przeprowadzenie analizy przedwdrożeniowej w Twojej firmie.

Analiza przedwdrożeniowa jest pierwszym krokiem i podstawą udanego wdrożenia systemu informatycznego w przedsiębiorstwie. Ma na celu zaprojektowanie całego procesu wdrożenia i przygotowanie spójnej koncepcji informatyzacji.
(Oferta dotyczy zakupu nie więcej niż 15 stanowisk danego modułu rozwiązania FORTE wraz z usługą wdrożeniową)

Oferty ważne od 2 marca 2009 do 31 maja 2009.
Do podanych cena należy doliczyć podatek VAT w wysokości 22%.
Powyższe informacje nie stanowią oferty w rozumieniu prawa handlowego.

Programy DEMO
wersje demonstracyjne
enova365 - zmiany w przepisach kadrowych i podatkowych w 2016 rokuenova365Kolektory danych - mobilny terminal magazynowycztery twarze enova365Wysyłaj i odbieraj e-dokumenty przez serwis miedzyfirmami.pl
 
© 2000-2020 Tradiss       Informacje o witrynie       Archiwum       Projekt UE       Mapa strony       www.sage.com.pl       www.enova.pl       www.saldeosmart.pl       realizacja InfraNet.pl