TRADISS - Technika Komputerowa
telefony: (+48) 32 757 25 71, (+48) 607 062 023, faks: (+48) 32 757 28 32, ul. Oswobodzenia 1, 40-403 Katowice
enova365
sage
telefony: (+48) 32 757 25 71, (+48) 607 062 023
ul. Oswobodzenia 1, 40-403 Katowice
O firmie Kontakt Bezpłatne prezentacje Konsultacje zdalne Mapa strony Praca
System ERP enova 365

Oprogramowanie enova ERP

System zaprojektowany dla poprawy wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa

oprogramowanie enova enova365 to eksperckie oprogramowanie klasy ERP do zarządzania firmą. Wspiera procesy pracy i podejmowania decyzji.

enova365 jest tworzona z myślą o użytkowniku - ma zaimplementowaną wiedzę, pomagającą w rozwiązywaniu problemów i pozwalającą unikać popełniania błędów, zapewnia przyjazną obsługę oraz łatwą integrację z innymi rozwiązaniami, np. branżowymi.

enova365 to przyjazny system zaprojektowany dla poprawy wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Sprawdzone rozwiązanie, wykorzystywane przez tysiące polskich przedsiębiorstw.

enova365 sprawdza się w nowoczesnych firmach, potrzebujących elastycznego, zintegrowanego rozwiązania ERP, które będzie pracowało na rozwój przedsiębiorstwa.

program enovaenova365 została również stworzona z myślą o firmach, w których istotnym elementem działalności są technologie internetowe, w tym zdalny dostęp.

enova365 automatyzuje procesy w firmie, dzięki czemu są wykonywane sprawniej. Oprogramowanie zapewnia kontrolę nad ich przebiegiem i rezultatami. Na każdym etapie realizacji zadania przypisany jest operator - osoba odpowiedzialna za aktualną część procesu.

enova365 jest wykorzystywane przez ponad 7 tysięcy polskich przedsiębiorstw.

Najnowsze trendy technologiczne

Oprogramowanie enova365 jest pierwszym systemem ERP dostarczanym użytkownikom na dwa sposoby. Ta sama enova365 jest dostępna lokalnie oraz w chmurze prywatnej lub publicznej (w modelu abonamentowym). enova365 multi daje dostęp do funkcjonalności enova365 przez przeglądarkę internetową z dowolnego urządzenia z dostępem do Internetu. Można więc pracować na urządzeniach mobilnych: tabletach i smartfonach.

Zawsze aktualna

enova365 jest  zawsze na bieżąco ze sprawdzonymi trendami w danych obszarach biznesowych oraz zgodna z polskim prawem. 

Oprogramowanie enova jest tworzone przez profesjonalistów od zarządzania, handlu, księgowości oraz kadr i płac. Każdy zespół projektowy zorientowany jest na natychmiastowe dostosowanie programu do zmian w przepisach, zapewniając jednocześnie stabilność systemu oraz bezpieczeństwo danych. Konsultanci oprogramowania dobrze orientują się w gąszczu zmieniających się przepisów i wiedzą, jak te zmiany oddziałują na funkcjonowanie przedsiębiorstw.

Funkcjonalna

oprogramowanie dla firmFirma to żywy organizm, którego strukturę system enova365 łatwo odwzorowuje. Przedsiębiorstwo wykorzystuje zawsze 100% możliwości programu. A kiedy firma się rozwija - rośnie razem z nią. Rozszerzenie funkcjonalności jest dostępne od ręki.

enova365 to system XXI wieku - otwarty na współczesny biznes i zaawansowany technologicznie. Łączy łatwość obsługi z ogromem możliwości, które powinien oferować dobry system ERP/CRM. Wspiera nowoczesne metody zarządzania i zapewnia optymalizację procesów firmy. Pozwala planować podejmowane w firmie działania, wyznaczać pracownikom zadania oraz dokonywać bieżących analiz na podstawie unikalnych raportów i zestawień.

Modułowa

oprogramowanie EnovaSystem buduje się z modułów, przeznaczonych dla każdego działu firmy, określając liczbę potrzebnych stanowisk pracy. Występują one w kilku wariantach funkcjonalnych, tak aby odpowiadały aktualnym potrzebom firmy.

Wyboru z pełnej gamy warto dokonać przez wzgląd na procesy, które ma wspierać. Każda z części systemu wspomaga funkcjonowanie określonych obszarów biznesowych. Na przykład relacje z klientami, zarządzanie kadrami, księgowość, sprzedaż, gospodarkę magazynową czy produkcję.

Moduły mogą działać samodzielnie, ale jako system zintegrowany enova365 ma wspólną bazę danych. Oznacza to prosty dostęp do informacji ze współpracujących modułów. Dzięki ich odpowiedniemu doborowi i precyzyjnej konfiguracji na etapie wdrożenia, program zostaje idealnie dostosowany do potrzeb firmy.

Skalowalna

System enovaW miarę rozwoju przedsiębiorstwa aplikację łatwo rozbudować w odpowiedzi na nowe wymagania wobec systemu lub rosnące zatrudnienie. Moduły są wybierane spośród trzech wariantów funkcjonalnych. Platynowego dla firm dużych, o ugruntowanej pozycji na rynku, złotego dla średnich, rozwijających się przedsiębiorstw oraz srebrnego - idealnego w początkowej fazie rozwoju firmy.

System może rozwijać się wraz z firmą, bez konieczności reorganizacji, wymiany i konwersji baz czy migracji danych. enova365 wnosi więc do firmy potencjał rozwojowy ? dbając, by system dostosowywał się do skali biznesu, a nie firma do systemu.

Personalizowana

system erp enovaFirma otrzymuje środowisko do sprawnego zarządzania i działania. enova365 funkcjonuje w firmach handlowych, produkcyjnych, transportowych, usługowych, sprawdza się w administracji i użyteczności publicznej, a także outsourcingu.

W enova365 można dostosować wygląd i obsługę interfejsu do indywidualnych preferencji. Użytkownik definiuje menu ulubionych zakładek oraz wygląd list poprzez dodawanie oraz usuwanie kolumn z danymi. Określa własne filtry danych, kolorowanie pozycji na liście oraz parametry eksportu danych. Komfort pracy przekłada się najwyższą efektywność pracownika.

Inteligentna

oprogramowanie erpAplikacja należy do kategorii systemów specjalistycznych - wspiera podejmowanie decyzji, a także pomaga w rozwiązywaniu nawet złożonych zagadnień biznesowych. 

enova365 wspiera standaryzację realizowanych procesów, a ich automatyzacja pozwala wyeliminować błędy popełniane przez pracowników. Korzystając z wiedzy zawartej w aplikacji, można wprowadzać własne schematy i procedury pracy, przydzielać obowiązki oraz tworzyć niezbędne analizy i raporty. 

Moduły systemu enova365 mają wspólną bazę danych. Każdy z nich „wie” o operacjach przeprowadzonych w innych częściach systemu. Dzięki temu może na nie reagować wg ustalonych reguł. Odpływowi wiedzy z firmy zapobiega zapisywanie enova365 procedur pracy, czym można budować przewagę konkurencyjną. 

Srebrna enova365

oprogramowanie erp enovaModuły srebrne to rozwiązanie idealne dla mikro i małych firm. Oprogramowanie jest przygotowane do obsługi typowych procesów biznesowych w polskich firmach. Wariant srebrny obejmuje standardowo zaprojektowaną funkcjonalność modułów, wszystko czego potrzebuje firma do pracy w podstawowym zakresie, bez zbędnych dodatków, ale więcej niż tzw. systemy pudełkowe.

Złota enova365

oprogramowanieZłote moduły enova365 powstały z myślą o wymagających użytkownikach i przeznaczone są dla średnich i dużych przedsiębiorstw. Moduły posiadają wzbogaconą funkcjonalność w stosunku do wariantu srebrnego, a cały system wyposażony został w mechanizm definiowania przez użytkownika dodatkowych pól (cech) dla dowolnych elementów. W ten sposób można samodzielnie rozszerzać funkcjonalność systemu. Zdefiniowane cechy mogą zostać wykorzystane w prezentacji danych oraz przy tworzeniu raportów i analiz.

Platynowa enova365

enovaModuły platynowe systemu zawierają funkcje przeznaczone dla firm wielooddziałowych i korporacji, wymagających profilowanych funkcjonalności. Zapewniają pracę na dużej liczbie danych i podlegają praktycznie nieograniczonej rozbudowie m.in. za sprawą dopisywanych przez partnera zewnętrznych modułów (dll), które rozszerzają funkcjonalność systemu w kierunku indywidualnych potrzeb firmy. Modyfikowanie edytowanych danych, np. poprzez dopisywanie specjalizowanych formatek czy funkcji, zapewnia API - biblioteka klas .NET do zarządzania obiektami systemu enova365.

Pobierz bezpłatną wersję oprogramowania Enova: demo systemu Enova.

Programy DEMO
wersje demonstracyjne
enova365 - zmiany w przepisach kadrowych i podatkowych w 2016 rokuenova365Kolektory danych - mobilny terminal magazynowycztery twarze enova365Wysyłaj i odbieraj e-dokumenty przez serwis miedzyfirmami.pl
 
© 2000-2020 Tradiss       Informacje o witrynie       Archiwum       Projekt UE       Mapa strony       www.sage.com.pl       www.enova.pl       www.saldeosmart.pl       realizacja InfraNet.pl