TRADISS - Technika Komputerowa
telefony: (+48) 32 757 25 71, (+48) 607 062 023, faks: (+48) 32 757 28 32, ul. Oswobodzenia 1, 40-403 Katowice
enova365
sage
telefony: (+48) 32 757 25 71, (+48) 607 062 023
ul. Oswobodzenia 1, 40-403 Katowice
O firmie Kontakt Bezpłatne prezentacje Konsultacje zdalne Mapa strony Praca

System Sage Symfonia Start

Sage Symfonia Start to linia programów przeznaczona dla firm najmniejszych - niezależnie od rodzaju prowadzonej działalności gospodarczej.

Sage Symfonia Start to pakiet nowoczesnych programów, wspomagający małą firmę w obszarach finansowo-księgowym i handlowym oraz prowadzący uproszoną ewidencję kadrowo-płacową. Programy te powstały w oparciu o sprawdzone i przyjazne rozwiązania informatyczne, z których od lat korzystają użytkownicy systemów Sage Symfonia.

Sage Symfonia Start to doskonała i pewna inwestycja, która gwarantuje łatwą rozbudowę systemu informatycznego wraz rozwojem firmy. A do tego atrakcyjne, wręcz symboliczne ceny. Aktualizacje programu, dostępne na bieżąco w abonamencie, zapewnią twojej firmie bezpieczeństwo prawno-podatkowe.

Łatwe i intuicyjne prowadzenie uproszczonej księgowości

Sage Symfonia Start Księgowość to rozwiązanie przeznaczone do prowadzenia uproszczonej księgowości oraz fakturowania w firmach niezatrudniających pracowników. Przyspiesza i usprawnia pracę dzięki automatyzacji podstawowych czynności i podpowiedziom kolejnych do wykonania kroków.

Łatwe i Intuicyjne prowadzenie uproszczonej księgowości wraz z rozliczeniem wynagrodzeń

Sage Symfonia Start Księgowość Plus to pakiet programów przeznaczony do prowadzenia uproszczonej księgowości, fakturowania oraz rozliczania płac zatrudnionym pracownikom. Automatyzuje podstawowe czynności, dzięki czemu poprawia efektywność codziennych działań.

Wygodna i intuicyjna obsługa codziennych operacji sprzedaży

Sage Symfonia Start Faktura przeznaczony jest dla małej firmy handlowej i usługowej nieprowadzącej gospodarki magazynowej. Podpowiada kolejne kroki procesu fakturowania, dzięki czemu usprawnia pracę.

Pełna i szybka obsługa sprzedaży oraz operacji magazynowych

Sage Symfonia Start Handel to program dla firm handlowych i usługowych, prowadzących magazyn. Podpowiada kolejne kroki niezbędne do wystawienia dokumentów, dzięki czemu usprawnia pracę. Wspiera zarządzanie promocjami oraz umożliwia łatwy dostęp do niezbędnych informacji.

Programy DEMO
wersje demonstracyjne
enova365 - zmiany w przepisach kadrowych i podatkowych w 2016 rokuenova365Kolektory danych - mobilny terminal magazynowycztery twarze enova365Wysyłaj i odbieraj e-dokumenty przez serwis miedzyfirmami.pl
 
© 2000-2019 Tradiss       Informacje o witrynie       Archiwum       Projekt UE       Mapa strony       www.sage.com.pl       www.enova.pl       www.saldeosmart.pl       realizacja InfraNet.pl